SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 100 AND zobraz=1 Otevřeli jsme bránu PLAY-OFF!

Otevřeli jsme bránu PLAY-OFF!

Vážení sportovní přátelé a fandové našeho klubu. Jak jistě všichni víte, Hronov poprvé v historii otevřel bránu PLAY-OFF 2.Ligy ČR.

Sice v současné době neznáme svého soupeře. O našem soupeři se bude rozhodovat mezi družstvy HC Letci Letňany nebo, HC Rodos Dvůr Králové. Každopádně oba týmy patří mezi velice kvalitní mužstva, což je příslibem, že v Hronově uvidíme kvalitní hokejové zápasy.

Pro vás diváky mám dobrou zprávu. Vstupné na všechny zápasy PLAY-OFF zůstává stejné, Na domácím ledě se poprvé náš tým představí ve čtvrtek 3.3.2022 a následně 7.3.2022. Pokud nebude rozhodnuto, tak poslední zápas na domácím hřišti odehrajeme v pátek 11.3.2022. Všechny zápasy mají začátek v 18,00h.

Dovolte, abych Vás ještě jednou co nejsrdečněji pozval na zápasy PLAY-OFF do naší Wikov arény. Vaši podporu budeme potřebovat.

Jindřich Šťavík

Prezident klubu

22. března 2022

Hokejová sezona očima prezidenta klubu.

7. března 2022

Letci do finále, Hronov končí se vztyčenou hlavou

Číst více >
Poj? hrát hokej