SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 113 AND zobraz=1 Vedení HC Wikov Hronov ohlásilo změnu na postu hlavního trenéra ,,A“ týmu.

Vedení HC Wikov Hronov ohlásilo změnu na postu hlavního trenéra ,,A“ týmu.

Hronov má nového trenéra.

Prezident klubu a vedení nečekaně oznámilo změnu na postu hlavního trenéra. Po vzájemné dohodě klubu a bývalého hlavního trenéra Martina Táborského o ukončení spolupráce přichází klub s novým jménem na post hlavního trenéra.

Vedení klubu se rozhodlo poohlédnou se za hranice naší republiky a angažovat zahraničního trenéra. Poměrně rychle se naše vedení klubu dohodlo na podmínkách a vytyčených cílech, a následně klub podepsal kontrakt s 54 letým trenérem p.Sergeyem Soshnikovem.

Sergey Soshnikov působil v letech 1993-2001 jako trenér OGU,a následně zde působil jako ředitel HC Orenburggazprom universtet. V letech 2011-2012 jako sportovní ředitel HC LEV Poprad, a v letech 2015-2017 jako hlavní trenér HK CSK VVS Samara.

Je držitelem Ruské trenérské licence ,,A“, a studentem České licence ,,B“.

Jak nám řekl prezident klubu p. Jindřich Šťavík, věřím, že právě tyto zkušenosti budou důležitým prvkem na cestě vzhůru, kterou každý klub potřebuje najít jako sůl.

Vedení je přesvědčeno, že nám má padesátičtyřletý Sergey Soshnikov co nabídnout. Chceme nadále pokračovat v nastoleném programu a zapojovat mladé hráče do týmu. Přesto očekáváme určitou změnu herního projevu a zajisté chceme dále pokračovat v předvádění pěkného hokeje a kvalitních výsledků tak, aby byl spokojen nejen divák ale i celé vedení klubu.

Zásadní také bude, jaký kádr v této nelehké době vedení, ale zejména manager týmu p. Luděk Exner dokáže v Hronově postavit. Od toho se vše odvine.

Redakce klubu.

16. června 2022