1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 182 AND zobraz=1 DEN HOKEJE V ČESKU

DEN HOKEJE V ČESKU

Pojďte s námi oslavit hokej

V sobotu 4. března se pozornost všech příznivců českého hokeje bude soustředit do Karviné, kde se uskuteční historicky první Den hokeje v Česku.


Akce, na které se sejdou fanoušci všech věkových kategorií, aby společně poznali krásu svého oblíbeného sportu, a která spojí řadu nejrůznějších hokejových zážitků, bude zahrnovat NHL Global Fan Tour s interaktivními prvky, tréninky dovedností pro mládež, e-game soutěže, online trenérský seminář pro trenéry mládeže sponzorovaný NHL, ČSLH a Asociací trenérů NHL, na kterém se představí trenéři z nejlepší ligy světa. V neposlední řadě se zde budou také prezentovat zástupci místní komunity, škol a mnoho dalšího.

A proto na oslavu tohoto velkého dne nabízí czechicehockey.tv po celý den HOKEJ ZDARMA! V sobotu 4. března je Czechicehockey.tv otevřena všem a bude obsahovat celkem přes 75 zápasů z 2.ligy, extraligy juniorů a mládežnických soutěží.

Součástí bude také mládežnický turnaj, kterého se zúčastní 4 týmy z regionu, které odrážejí tradici toho, jak se hraje hokej v Moravskoslezském kraji.

A na závěr si také nenechte ujít zápas, ve kterém se proti sobě postaví lokální hokejové legendy a národní legendy a bývalí hráči NHL. Přenos začíná v 16:00 živě z karvinské arény!

Czechicehockey.tv je hrdá na to, že je součástí hokejového dění v České republice a tohoto velkého dne se již nemůžeme dočkat.

BUĎTE U TOHO S NÁMI, JIŽ 4. BŘEZNA!

CZECHICEHOCKEY.TV

27. října 2022

BENEFIČNÍ UTKÁNÍ

13. září 2022

Vyjádření HC Wikov Hronov ke složení hráčského kádru z národnostního pohledu

Číst více >
Pojď hrát hokej 2022