HC Hronov ve II. lize

Vstup do II.ligy

Přejeme všem fanouškům hezké pozdní léto, během kterého se udály poměrně významné změny.

HC Hronov shodou všech okolností na poslední chvíli mění soutěž a od 19. 09. 2020 začínáme historicky 1. zápasem ve II. lize.

Neinformovali jsme fanoušky a příznivce z důvodu neustálých změn a vývoje situace, zároveň jsou připravovány nové stránky, které spustí provoz určitě do prvního ostrého zápasu.

HC Hronov bude působit ve skupině sever, kde budou našimi soupeři - Dvůr Králové, Trutnov, Nová Paka, Jablonec nad Nisou, Děčín, Most a Bílina.

Kádr našeho týmu se ještě doplňuje, všichni kdo hráli loni jsou v přípravě a o nových posilách Vás budeme informovat.

Dnes sehraje HC Hronov přípravný zápas s HC Trunov v Trutnově od 18:00, s odvetou tento čtrvtek 10. 09. od 18:00 na ZS v Hronově.

19. ledna 2021

Jak bude vypadat nová sezona 2. Ligy ČR.

17. ledna 2021

A-tým HC Wikov HRONOV pro sezónu 2020-21