SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 40 AND zobraz=1 Matěj SUK se vrací do Hronova.

Matěj SUK se vrací do Hronova.

Matěj nastupoval za náš tým naposledy někde v sezóně 2013-14, kdy zároveň působil v juniorském týmu Mountfield Hradec Králové. To byly jeho počátky v seniorském hokeji.

V té době měl za sebou nějakých 110 zápasů za dorostenecké a juniorský týmy Hradce Králové. Poté má dvě sezóny, v době studií, odehrané za vysokoškolský tým Technika PRAHA. V roce 2017 ho zlákala II. liga a to tým HC Trutnov. Zde odehrál úspěšně čtyři sezóny. S čísle 73 se vypracoval do základního kádru týmu kde stabilně nastupoval. Dnes má odehráno cca 120 zápasů v II. lize. A to ta loňská sezóna měla jen čtyři zápasy.

V letošní sezóně 2021-22 se vrací zpět do HC Wikov HRONOV. Vrací se vlastně do míst, kde jako žáček začínal s hokejem. Matěji je obránce se zkušeností z II.ligy a určitě bude oporou naší obrany. Matěji vítáme Tě doma a ať se ti daří.

7. června 2021

Sezóna 2021-22 v HC Wikov HRONOV startuje!!!

1. června 2021

Spolupráce s prvoligovým HC Stadion Vrchlabí.

Číst více >
Poj? hrát hokej