Poslední rozloučení s p. Jaroslavem JEŘELOU

HC Wikov HRONOV se dne 23.4.2021 rozloučí se svým dlouholetým členem, trenérem, předsedou klubu a předsedou revizní komise.

Pan Jaroslav se dlouhá léta staral o naš klub a mnohá léta byl jeho nosným pilířem. Pokud mu dovolilo zdraví, nechyběl ani na jednom domácím zápse, ale mnohdy ani venkovním. Vždy byl připraven pomoci vlastními rukami, radou. Mnohdy pořídil být i kritický, ale vždy jen ve prospěch našeho klubu a hokeje. Když jsme potřebovali nabrousit brusle, tak jsme vždy věděli, že ho najdeme v jeho dílně a nikdy nás neodbyl. Vždy se zajímal s kým budeme hrát a jak se nám jednotlivým družtvům vede. To byl náš "Jarda JEŘELA".

Za to vše Ti patří naše " Velké díky a obdiv k tvé práci, kterou jsi pro nás a hokej tak rád dělal".

Tvůj HC Hronov s úctou vzpomíná a ještě jednou vyjadřuje "upřímnou soustrast" tvé rodině.

17. března 2021

​Dárek hokejistům