1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 37 AND zobraz=1 Sezóna 2021-22 v HC Wikov HRONOV startuje!!!

Sezóna 2021-22 v HC Wikov HRONOV startuje!!!

Zpráva manažéra A-týmu HC Wikov HRONOV Luďka EXNERA k přípravě a startu nové sezóny. Luděk nyní usilovně pracuje na stavbě širokého kádru A-týmu, ale jedno v čem už má jasno je realizační tým a dále nám poodhalí systém přípravy a některé soupeře pro přípravná utkání.

Pro letošní sezonu 2021-2022 zůstává realizační tým ve stejném složení. Hlavní trenér Martin Táborský, asistent Václav Mertlík, vedoucí mužstva Michal Ponke a Jakub Bielik, kustod Jiří Krista.


Dohoda s vedoucím Ponkem Michalem teamu je na stole.


Tady Vám představujete jednoho z dvojice trenérů Václava Mertlíka:


Suchá letní příprava probíhá individuálně, každý hráč má svůj tréninkový plán, někteří hráči trénují i na ledě.

Testy hráčů proběhnou 15.08.2021. Příprava na ledě začíná 16.08.2021 už v domovské Wikov aréně. V době od 16.08.2021 proběhne try out. Volní hráči mají možnost se zapojit a poprat se o místo v „A“ týmu. V případě zájmu kontaktujte manažera „A“ týmu.

V současné době máme naplánované přípravné zápasy s týmy: HC Stadion Vrchlabí, Rodos Dvůr Králové nad Labem, BK Nová Paka a HC Letci Letňany. Termíny přípravných zápasů budou včas zveřejněny.