1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 164 AND zobraz=1 Zlepšený výkon na Kobru nestačil

Zlepšený výkon na Kobru nestačil

Hronov nastoupil po nepříliš vydařenému tripu na severu Čech s řadou nových, většinou velmi mladých tváří s cílem zastavit pád tabulkou.

Hned první vyloučení hronovského Paviče v 7. min. Kobra bleskově potrestala. Kombinaci na jeden dotek zakončil Novák střelou z první do odkryté klece – 0:1. V 11. min. táhlou střelou z kruhu na lapačku zvýšil Zídek na 0:2. Hronov se snažil a bojoval, koncovka však byla nulová. Z náporu ujeli hosté dva na jednoho a Šťastný střelou přes beka na vyrážečku trefil přesně – 0:3. Za necelou minutu Kolda opět střelou z první trefuje už po čtvrté – 0:4. Kobra za pět minut rozhodla zápas a značně ubrala z obrátek.

Prostřední třetina již byla vyrovnaná, Hronov však stále nemohl najít recept na Sochůrka v brance Pražanů, z největší šance Eremiáš jen trefil tyč.

Ve 42. min. zahodil obrovskou šanci Subbotin, ale poté ve 44. min. Achmetjanov vybojoval puk, přihrál Putzovi a hronovský střelec trefil přesně k tyči – 1:4. Poté po několika šancích na obou stranách, kdy se vyznamenali gólmani uzavřel skóre v 52. min. hostující Míšek, který dorazil zblízka vyraženou střelu za záda Ryšavého 1:5.

Hronov byl možná až krutě potrestán ze všech šancí Kobry v 1.třetině a poté odehrál vyrovnanou partii. Mladičký celek bojoval, je těžké, proti dobrému soupeři najít souhru a dobrou koncovku.

Další foto z utkání ZDE.

Branky a nahrávky: 44. Putz (Achmeťjanov) – 7. Novák (Šteiner, Dubský), 11. Zídek (Straka, Martínek), 12. Šťastný (Novák, Dubský), 13. Kolda (Martínek, Zídek), 52. Míšek (Jedlička)

Vyloučení: 5 – 4+Novák 5 min. + OK, využití : 0:1

HC WIKOV Hronov: Ryšavý (Gazizov) – Pavelka, Pavič, Amirov, Salnikov, Exner /C/, Minařík, Veselý, Žaba – Przybyla, Putz, Subbotin – Poppel, Horký, Eremiáš – Achmeťjanov, Bačkovský, Štrombach
Trenér: Leoš Kamaryt

HC Kobra Praha: Sochůrek (Kmec) – Šteiner, Knesl, Duda, Holý, Straka, Svach – Jedlička, Kolda, Dubský – Petrák, Novák, Míšek – Martínek, Zídek, Nápravník – Šťastný /C/
Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Barek – Brož, Figer